Testy Ciążowe

  |   Forum  |   Faq  |   Kontakt  

+ Dodaj nowy wątek (bez logowania)

Forum ciąży

« Wstecz | 1 2 3

Po jakim czasie od zapłodnienia.. ~Malinka2002q
Po jakim czasie od zapłodnienia najwcześniej wykazało Wam że jesteście w ciąży??... więcej »
Czy dwa testy moga klamac? ~Paolina88
jakis miesiac temu zaliczylismy z narzeczonym wpadke, pekla gumka po ok tyg zrobilam pierwszy test wyszedl negatywny potem w odste... więcej »
Mam 15 lat i jestem w ciąży pomocy ~Alka
czesc we wtorek zrobilam test ciazowy ale wyszla mi jedna kreska i bylam dalej nie pewna bo mnie mdlilo mialam straszne bole brzuc... więcej »
Pękła gumka ~Dżoanna
niedawno z chłopakiem uprawiałam sex ale niestety w trakcie pękła nam prezerwatywa. Niby miałam dni niepłodne ale nie wiem jak to ... więcej »
Seks w ciąży ~Pizia Mizia
Siemka, jestem w 7. tygodniu ciąży i mam pytanie do którego miesiąca można się swobodnie kochać z partnerem?... więcej »
Czy jestem w ciąży? ~Torinna
Otóż uprawiałam z chłopakiem stosunek bez zabezpieczenia - chociaż wytrysku nie było we mnie. Poszliśmy do ginekologa i zapisał mi... więcej »
Spóźnia się okres ~Wyłuzdana Roxana
Mam ostatnio jakieś schizy. Kochałam się w prezerwatywie, niby wszystko ok jak zawsze, a tu okresu ani widu ani słychu. Aż myśl... więcej »
Objawy ciąży ~Marika
Dziewczyny napiszcie jakie miałyście pierwsze objawy ciąży. Jak szybko się one pojawiły i jak wyglądały.... więcej »

« Wstecz | 1 2 3

« Wstecz | 1 2 3

Copyright © testy-ciazowe.pl                                                                                                                                                         Ubranka dla dzieci